
V.l.n.r. Erwin Wittenberg (fotografie), Bob van Eekhout (drums), Chris Dee (opnametechnicus), Hans de Groot (contrabas), Hans Heinhuis (piano).
Het was een enerverende middag gisteren in de Molen van Sloten, waar we onze Promo CD “Jazz from the night before” hebben opgenomen. Er komt altijd enige stress bij dit soort opnames kijken want er moet foutloos worden gespeeld omdat je alles hoort bij het afspelen. Dus de vorm, het tempo, intro’s, outro’s en breaks, het moet allemaal kloppen.
We zijn lang bezig geweest maar uiteindelijk hebben we acht stukken kunnen opnemen, waaronder classics als “You And The Night And The Music, The Touch of Your Lips” maar ook minder bekend werk als “Broken Wings” en “Don’t Ask Why”. Technicus Chris Dee gaat nu aan de slag voor de mix en dat zal nog enige tijd in beslag nemen.
We hebben voor het eerst ook een Latin stuk opgenomen met de titel “La Sitiera”. Om alvast in de stemming te komen hier een filmpje met een indrukwekkende uitvoering van dit nummer door het Spaanse koor “Los Gofiones” met big band en schitterende tropische dames. Je kunt een zondag slechter beginnen.
0 Responses to “Drukte in de Molen van Sloten en een tropisch begin van de zondag.”