Op 23 April a.s. komt de nieuwe CD uit van pianist, componist en arrangeur Alan Broadbent met de geweldige NDR Bigband. Met Marcel Serierse en Martijn Vink op drums.
Dat laatste is natuurlijk verheugend en tegelijkertijd ben ik benieuwd hoe deze drummers het flikken om daar bij te komen. Want in Duitsland lopen toch ook de nodige top drummers rond.Complimenten dus voor deze Hollandse jongens !
Maar terug naar de geweldige Alan Broadbent. Natuurlijk onbekend bij het grote publiek. Nieuw Zeelander van geboorte maar al jaren wonend en werkzaam in de Verenigde Staten. En hij doet de meest wonderschone dingen in al zijn hoedanigheden als pianist, componist en arrangeur.
Onlangs ontving hij van Downbeat een 5 Star rating voor zijn wonderschone project Heart to Heart.
Op 23 April a.s komt zijn CD project America The Beautiful uit en daarvan alvast een voorproefje op deze You Tube trailer.
0 Responses to “Nieuw ! Alan Broadbent and NDR Big Band !”